פתיחת תיק עוסק פטור

 

השירות שלנו מקוון, הכל אונליין!

פותחים עסקים - גם בימי הקורונה! 

 

שירות פתיחת תיק עוסק פטור ברשויות המס בישראל באמצעות חברה בקליק, פותח בפניכם את הדרך המהירה והנוחה להקמת עסק בישראל אונליין והכל בקליק, אתם כלל לא צריכים לצאת מהבית אנו עושים עבורכם הכל! וכמובן שנדאג גם להדריך אתכם על כל המשמעויות והדרישות הנלוות לפתיחת עסק חדש. שירות פתיחת תיק עוסק פטור ברשויות המס בישראל באופן מקוון ב - | מס ערך מוסף - מע"מ | מס הכנסה - כולל בקשה לפטור מניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים | ביטוח לאומי |

 

עלות השירות 449 399 ש"ח בלבד! (תשלום חד פעמי!).

לפתיחת עוסק פטור

 

 

מהו עוסק פטור?

 

הידעת? עוסק זעיר בוטל! המושג אינו בעל תוקף מילולי במדינת ישראל וזאת מיום 1.7.2002 בתיקון 23 לחוק מע"מ בוטל המושג עוסק זעיר, עוסק זעיר הוא בעצם עוסק פטור וזאת הדרך הנכונה להגדיר עסק קטן בישראל.

 

עוסק פטור הינו עצמאי שפטור מגביית מס ערך מוסף (מע"מ) ומחזור עסקאותיו לשנת 2020 עד לתקרת פטור בסך 100,491 ש"ח, ראוי לציין כי תקרת הפטור שנקבעת על פי חוק משתנה משנה לשנה כך שבסוף כל שנה חשוב להתעדכן. ישנם מקצועות מסוימים שאינם מאפשרים פתיחת תיק עוסק פטור והם למעשה מחויבים בפתיחת עוסק מורשה כגון עריכת דין, רפואה ועוד.

 

 

 

פתיחת תיק עוסק פטור : הסבר על השירות שלנו?

 

 

1. לאחר מילוי הפרטים באתר וסיום רכישת השירות אנו נתחיל לעבוד על ההזמנה.

 

חשוב לנו שתדעו כי לאורך כל ההליך ילווה אתכם רו"ח, נציג מקצועי מטעם חברה בקליק, הוא יסביר לכם הכל על משמעות העסק וידאג לענות על כל שאלה! מבטיחים שאיתנו תדעו קצת יותר.

 

2. עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה נציג חברה בקליק יצור איתכם קשר לשם אימות הפרטים ומילוי המסמכים הדרושים על פי חוק.

 

3. מיד לאחר אימות המסמכים והחתמתם אנו נגיש בקשה לפתיחת תיק עוסק פטור באופן מקוון למשרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

4. עם סיום שלב 1 עד 3 אנו נקבל עבורכם אישור מרשויות המס על פתיחת התיק, זהו תהליך שמסתיים לרוב תוך מספר ימים (במידה ואין לכם מניעה כלשהי מאחת מרשויות המס) ובנוסף נקבל עבורכם את תעודת העוסק פטור שלכם, אותה נדאג להעביר אליכם בזריזות ישירות למייל.

 

5. אחרי הכל, כאשר מס הכנסה יודיע על סיום הטיפול בפתיחת תיק , אנו נגיש עבורכם בקשה לפטור מניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים - וכאשר האישורים יעודכנו במערכות המס, נעביר גם אותם באמצעות המייל.

 

 

לסיום, אנו מעניקים לכם מתנה! כלקוחות חברה בקליק אתם זכאים לשיחת ייעוץ מקצועית עם רו"ח, נציג חברה בקליק, ללא עלות או התחייבות כלשהי! 

 

פתיחת תיק עוסק פטור ברשויות המס בישראל, בלי בירוקרטיה וללא צורך בהגעה פיזית,  אנחנו נעשה את העבודה בשבילך!


פתיחת עוסק פטור