פתיחת תיק עוסק פטור

 

שירות פתיחת תיק עוסק פטור ברשויות המס בישראל באמצעות חברה בקליק, פותח בפניכם את הדרך המהירה והנוחה להקמת עסק בישראל אונליין והכל בקליק, אתם כלל לא צריכים לצאת מהבית אנו עושים עבורכם הכל! וכמובן שנדאג גם להדריך אתכם על כל המשמעויות והדרישות הנלוות לפתיחת עסק חדש. שירות פתיחת תיק עוסק פטור ברשויות המס בישראל באופן מקוון במס ערך מוסף (מע"מ) מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

עלות השירות 399 349 ש"ח בלבד! (תשלום חד פעמי!).

 

לפתיחת עוסק פטור

 

 

מהו עוסק פטור?

 

הידעת? עוסק זעיר בוטל! המושג אינו בעל תוקף מילולי במדינת ישראל וזאת מיום 1.7.2002 בתיקון 23 לחוק מע"מ בוטל המושג עוסק זעיר, עוסק זעיר הוא בעצם עוסק פטור וזאת הדרך הנכונה להגדיר עסק קטן בישראל.

 

עוסק פטור הינו עצמאי שפטור מגביית מס ערך מוסף (מע"מ) ומחזור עסקאותיו לשנת 2020 עד לתקרת פטור בסך 100,491 ש"ח, ראוי לציין כי תקרת הפטור שנקבעת על פי חוק משתנה משנה לשנה כך שבסוף כל שנה חשוב להתעדכן. ישנם מקצועות מסוימים שאינם מאפשרים פתיחת תיק עוסק פטור והם למעשה מחויבים בפתיחת עוסק מורשה כגון עריכת דין, רפואה ועוד.

 

 

 

פתיחת תיק עוסק פטור : הסבר על השירות שלנו?

 

 

1. לאחר מילוי הפרטים באתר וסיום רכישת השירות אנו נתחיל לעבוד על ההזמנה.

 

חשוב לנו שתדעו כי לאורך כל ההליך ילוו אתכם רואה חשבון ועורך דין נציגי חברה בקליק, הם יסבירו לכם הכל על משמעות העסק ויענו על כל שאלה! מבטיחים שאיתנו תדעו קצת יותר.

 

2. עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה נציג חברה בקליק יצור איתכם קשר לשם אימות הפרטים ומילוי המסמכים הדרושים על פי חוק.

 

3. מיד לאחר אימות המסמכים והחתמתם אנו נגיש בקשה לפתיחת תיק עוסק פטור באופן מקוון למשרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

4. עם סיום שלב 1 עד 3 אנו נקבל עבורכם אישור מרשויות המס על פתיחת התיק ובנוסף נקבל עבורכם את תעודת העוסק פטור שלכם, אותה נדאג להעביר אליכם בזריזות ישירות למייל.

 

לסיום, אנו מעניקים לכם מתנה! כלקוחות חברה בקליק אתם זכאים לפגישה חינם ללא עלות או התחייבות כלשהי! עם יועץ עסקי ורואה חשבון נציגי חברה בקליק אתם קובעים את השעה אנחנו קובעים את המקום!

 

פתיחת תיק עוסק פטור ברשויות המס בישראל, בלי בירוקרטיה וללא צורך בהגעה פיזית,  אנחנו נעשה את העבודה בשבילך!


פתיחת עוסק פטור
CodeLikePro