פתיחת תיק עוסק מורשה

 

שירות פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס בישראל באמצעות חברה בקליק, פותח בפניכם את הדרך המהירה והנוחה להקמת עסק בישראל אונליין והכל בקליק, אתם כלל לא צריכים לצאת מהבית אנו עושים עבורכם הכל! וכמובן שנדאג גם להדריך אתכם על כל המשמעויות והדרישות הנלוות לפתיחת עסק חדש. שירות פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס בישראל באופן מקוון במס ערך מוסף (מע"מ) מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

עלות השירות 399 349 ש"ח בלבד! (תשלום חד פעמי!).

 

לפתיחת עוסק מורשה

 

מהו עוסק מורשה?

 

עוסק מורשה הינו עצמאי שנרשם ברשויות המס. להבדיל מעוסק פטור עוסק מורשה כן גובה מע"מ על עסקאותיו ומעביר אותו למדינה אחת לחודש או אחת לחודשיים (לרוב תלוי בהיקף הכלכלי של פעילות העסק) עסקים מסוימים חייבים להירשם כעוסקים מורשים ללא קשר למחזור עסקאותיהם כגון רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס ועוד.

 

 

 

פתיחת תיק עוסק מורשה : הסבר של השירות שלנו?

 

1. לאחר מילוי הפרטים באתר וסיום רכישת השירות אנו נתחיל לעבוד על ההזמנה. 

 

חשוב לנו שתדעו כי לאורך כל ההליך ילוו אתכם רואה חשבון ועורך דין נציגי חברה בקליק, הם יסבירו לכם הכל על משמעות העסק ויענו על כל שאלה! מבטיחים שאיתנו תדעו קצת יותר.

 

2. עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה נציג חברה בקליק יצור איתכם קשר לשם אימות הפרטים ומילוי המסמכים הדרושים על פי חוק.

 

3. מיד לאחר אימות המסמכים אנו נגיש בקשה לפתיחת תיק עוסק מורשה באופן מקוון למשרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

4. עם סיום שלב 1 עד 3 אנו נקבל עבורכם אישור מרשויות המס על פתיחת התיק ובנוסף נקבל עבורכם את תעודת העוסק מורשה שלכם, אותה נדאג להעביר אליכם בזריזות ישירות למייל.

 

לסיום, אנו מעניקים לכם מתנה! כלקוחות חברה בקליק אתם זכאים לפגישה חינם ללא עלות או התחייבות כלשהי! עם יועץ עסקי ורואה חשבון נציגי חברה בקליק אתם קובעים את השעה אנחנו קובעים את המקום!

 

פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס בישראל, בלי בירוקרטיה וללא צורך לצאת מהבית, אנחנו נעשה את העבודה בשבילך!


פתיחת עוסק מורשה
CodeLikePro