כפתור לפתיחת וידאו
לצפייה בסרטון

מה זה חברה בקליק?

חברה בקליק -  הינה חברה המתמחה ברישום עסקים אונליין ברשויות המס השונות בישראל - פתיחת תיק עוסק מורשה, פתיחת תיק עוסק פטור ורישום חברה בע"מ והכל באמצעות מערכת אינטרנטית פשוטה ויעילה, אשר מאפשרת להקים עסקים בדרך מהירה ובמחיר הוגן. מערכת חברה בקליק מנחה את המשתמש ומספקת לו את הכלים לביצוע הפעולות הנדרשות, על מנת להתחיל את פעילות העסק.

 

עוד, חברה בקליק מספקת מגוון של שירותים מתוך רצון ותקווה לדאוג לעסקים בתחילת דרכם, בין היתר שירות אימות מסמכים לטובת פתיחת חשבון בנק אשר כולל עריכת מסמכים ואימותי חתימה לדרישת הבנקים השונים, עריכת הסכם מייסדים או שותפות בין שותפים לצורך התווית מדיניות והסכמה על כל הפרטים החשובים על פיהם החברה או העסק יפעלו עריכת מכתבי התראה ושליחתם ליעד המבוקש ועוד.

 

צור קשר

פתיחת עסק אונליין - איך זה עובד?

  • לוחצים על לשונית ( חברה בע"מ/ עוסק מורשה/ עוסק פטור וכו') בהתאם לשירות אותו אתם רוצים שנספק לכם. פעלו בהתאם להוראות האתר כדי לסיים את הליך הרכישה.

  •  אנו נדאג ליצור איתכם קשר טלפוני תוך זמן קצר כדי לוודא שאכן בחרתם בשירות הנכון לכם, נענה על כל שאלה ונסביר כל סוגיה לא ברורה.

  • הצוות שלנו יפעל בזריזות באופן מקוון מול הרשויות כדי לחסוך לכם את הפרוצדורות המעייפות ולהפוך אתכם לעסק רשום ולגיטימי בישראל. עם אישור הבקשה אנו נדאג להעביר אליכם את המסמכים המאושרים ישירות למייל.

צריך עזרה בדחיפות?

 

חושבים לפתוח עסק ולא יודעים איך?

רוצים להתייעץ עם רואה חשבון או עורך-דין בנוגע לעסק?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם תוך 24 שעות!

CodeLikePro