פתיחת תיק עוסק מורשה, בקליק!

 

שירות פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס בישראל באמצעות חברה בקליק, פותח בפניכם את הדרך המהירה והנוחה להקמת עסק בישראל אונליין והכל בקליק, אתם כלל לא צריכים לצאת מהבית אנו עושים עבורכם הכל! וכמובן שנדאג גם להדריך אתכם על כל המשמעויות והדרישות הנלוות לפתיחת עסק חדש. שירות פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס בישראל באופן מקוון במס ערך מוסף (מע"מ) מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

מחיר החל מ 499 בלבד

(תשלום חד פעמי! בתוספת מע"מ).

 

לפתיחת עוסק מורשה

 

מהו עוסק מורשה?

 

עוסק מורשה הינו עצמאי שנרשם ברשויות המס. להבדיל מעוסק פטור עוסק מורשה כן גובה מע"מ על עסקאותיו ומעביר אותו למדינה אחת לחודש או אחת לחודשיים (לרוב תלוי בהיקף הכלכלי של פעילות העסק) עסקים מסוימים חייבים להירשם כעוסקים מורשים ללא קשר למחזור עסקאותיהם כגון רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס ועוד.

 

 

 

פתיחת תיק עוסק מורשה : הסבר של השירות שלנו?

 

1. לאחר מילוי הפרטים באתר וסיום רכישת השירות אנו נתחיל לעבוד על ההזמנה. 

 

חשוב לנו שתדעו כי לאורך כל ההליך ילוו אתכם רואה חשבון, נציגי חברה בקליק, הוא יסביר לכם הכל על משמעות העסק וידאג לענות על כל שאלה! מבטיחים שאיתנו תדעו קצת יותר.

 

2. עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה נציג חברה בקליק יצור איתכם קשר לשם אימות הפרטים ומילוי המסמכים הדרושים על פי חוק.

 

3. מיד לאחר אימות המסמכים אנו נגיש בקשה לפתיחת תיק עוסק מורשה באופן מקוון למשרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

 

4. עם סיום שלב 1 עד 3 אנו נקבל עבורכם אישור מרשויות המס על פתיחת התיק, לרוב התהליך מסתיים תוך מספר ימים ( במידה ואין לכם מניעה כלשהי מאחת מרשויות המס) , בנוסף נקבל עבורכם את תעודת העוסק מורשה שלכם, אותה נדאג להעביר אליכם בזריזות ישירות למייל.

 

פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס בישראל, בלי בירוקרטיה וללא צורך לצאת מהבית, אנחנו נעשה את העבודה בשבילך!   


פתיחת עוסק מורשה